Kontakte

V spoločnosti DAC Consulting poskytujeme našim klientom ucelený servis v oblasti ciel a daní, vrátane právneho poradenstva alebo seminárov. Budeme radi, ak nám kedykoľvek oznámite svoje požiadavky na naše služby, aby sme Vám svoj servis mohli zostaviť na mieru. Otázky i objednávky prijímame na nasledujúcich kontaktných spojeniach.

Beratungsteam DAC Consulting

Ing. Tibor Vojtko – Experte für Zoll
Telefon 0944 393 883
E-mail:
vojtko@dacconsulting.sk

JUDr. Maroš Prosman – Experte für Zollrecht und Verbrauchsteuern
Telefon 0907 760 347
E-mail:
prosman@dacconsulting.sk

Mgr. Bc. Roman Šajgalík – Experte für Verbrauchsteuern
Telefon: 0917 815 092
E-mail:
sajgalik@dacconsulting.sk

JUDr. Rastislav Vysocký, LL. M. – Experte für Zoll- und Verbrauchsteuerrecht
Telefon: 0905 353 718
E-mail: vysocky@dacconsulting.sk

Vyskúšajte nás a získajte perfektnú orientáciu v daňovej a colnej problematike, ušetrite náklady svojej spoločnosti a uistite sa, že jej fungovanie je v presnom súlade s existujúcimi predpismi. Tím našej firmy urobí všetko preto, aby ste od nás dostali špičkový servis presne podľa svojich predstáv. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Kde nás nájdete v Bratislave

Naša spoločnosť sa pri poskytovaní svojich služieb zďaleka neobmedzuje len na Bratislavu. Predovšetkým rad svojich seminárov a školení v colnej a daňovej problematike usporadúvame taktiež v Žiline alebo v Košiciach a ak s nami budete chcieť nadviazať spoluprácu i Vy, radi prídeme až k Vám. Na detailoch našej spolupráce sa s nami môžete dohovoriť priamo v sídle našej firmy. To nájdete v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Sídlime vo veľkej kancelárskej budove CBC I na rohu Karadžičovej a Páričkovej ulice – priestory našej spoločnosti nájdete na 19. poschodí. Priamo v budove je pre návštevy k dispozícii dostatok parkovacích miest, ale ak ste skôr priaznivcom verejnej dopravy, využiť môžete zastávku „Malý trh“, ktorú nájdete oproti nám na Karadžičovej ulici. Blízko nás sa nachádza aj centrum „Nivy“ s autobusovou stanicou. Prajeme šťastnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

 

DAC Consulting, spol. s r.o.

Ident-Nr. (IČO): 36723894
UID: 2022301017

D-U-N-S® 722452815

Anschrift:
Karadžičova 8/A
Bratislava – Ružinov
821 08

Telefon viď naše kontakty

E-mail:
office@dacconsulting.sk

Web:
www.dacconsulting.sk