Kontakty


V spoločnosti DAC Consulting poskytujeme našim klientom ucelený servis v oblasti ciel a daní, vrátane právneho poradenstva alebo seminárov. Budeme radi, ak nám kedykoľvek oznámite svoje požiadavky na naše služby, aby sme Vám svoj servis mohli zostaviť na mieru. Otázky i objednávky prijímame na nasledujúcich kontaktných spojeniach.


Tím DAC Consulting

Ing. Tibor Vojtko – colná problematika
Telefón: 0944 393 883
E-mail:
vojtko@dacconsulting.sk

JUDr. Maroš Prosman – odborník na colné právo a spotrebné dane
Telefón: 0907 760 347
E-mail:
prosman@dacconsulting.sk

Mgr. Bc. Roman Šajgalík – odborník na spotrebné dane
Telefón: 0917 815 092
E-mail:
sajgalik@dacconsulting.sk

JUDr. Rastislav Vysocký, LL. M. – odborník na colné právo a právo spotrebných daní
Telefón: 0905 353 718
E-mail: office@dacconsulting.sk

Vyskúšajte nás a získajte perfektnú orientáciu v daňovej a colnej problematike, ušetrite náklady svojej spoločnosti a uistite sa, že jej fungovanie je v presnom súlade s existujúcimi predpismi. Tím našej firmy urobí všetko preto, aby ste od nás dostali špičkový servis presne podľa svojich predstáv. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!


Kde nás nájdete v Bratislave

lokalita_ba

Naša spoločnosť sa pri poskytovaní svojich služieb zďaleka neobmedzuje len na Bratislavu. Predovšetkým rad svojich seminárov a školení v colnej a daňovej problematike usporadúvame taktiež v Žiline alebo v Košiciach a ak s nami budete chcieť nadviazať spoluprácu i Vy, radi prídeme až k Vám. Na detailoch našej spolupráce sa s nami môžete dohovoriť priamo v sídle našej firmy. To nájdete v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Sídlime vo veľkej kancelárskej budove BBC1 na rohu Plynárenskej a Prievozskej ulice – priestory našej spoločnosti nájdete na 7. poschodí bloku B. Priamo v budove je pre návštevy k dispozícii dostatok parkovacích miest, ale ak ste skôr priaznivcom verejnej dopravy, využiť môžete zastávku BBC1, ktorú nájdete takpovediac naproti nám. Prajeme šťastnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!


Kde nás nájdete v Banskej Bystrici

lokalita_bb

V Banskej Bystrici našu spoločnosť zastupuje náš externý spolupracovník – odborník na spotrebné dane. Sídli v historickej budove „Porges Palota“ na rohu ulíc Horná a Kukučínova (oproti OD Prior). Pravidelne tu môžete nájsť nášho experta na dane, ale v prípade záujmu sa s Vami stretnú na tomto pracovisku aj naši ďalší experti.

DAC Consulting, spol. s r.o.

 

IČO: 36723894
DIČ: SK2022301017

D-U-N-S® 722452815

Adresa:
Plynárenská 1
Bratislava – Ružinov
821 09

Telefón:
02/3211 4771
02/3211 4772

E-mail:
office@dacconsulting.sk

Web:
www.dacconsulting.sk