V spoločnosti DAC Consulting poskytujeme našim klientom ucelený servis v oblasti ciel a daní, vrátane právneho poradenstva alebo seminárov. Budeme radi, ak nám kedykoľvek oznámite svoje požiadavky na naše služby, aby sme Vám svoj servis mohli zostaviť na mieru. Otázky i objednávky prijímame na nasledujúcich kontaktných spojeniach.

TÍM DAC CONSULTING:
Ing. Tibor Vojtko – colná problematika
Telefón: 0944 393 883
E-mail:
vojtko@dacconsulting.sk

JUDr. Maroš Prosman – právna problematika
Telefón: 0907 760 347
E-mail:
prosman@dacconsulting.sk

Ing. Radko Jurák – spotrebné dane
Telefón: 0905 988 542
E-mail:
jurak@dacconsulting.sk

Vyskúšajte nás a získajte perfektnú orientáciu v daňovej a colnej problematike, ušetrite náklady svojej spoločnosti a uistite sa, že jej fungovanie je v presnom súlade s existujúcimi predpismi. Tím našej firmy urobí všetko preto, aby ste od nás dostali špičkový servis presne podľa svojich predstáv. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Kde nás nájdete v Bratislave

Naše spoločnosť sa pri poskytovaní svojich služieb zďaleka neobmedzuje len na Bratislavu. Predovšetkým rad svojich seminárov a školení v colnej a daňovej problematike usporiadúvame taktiež v Žiline alebo v Košiciach a ak s nami budete chcieť nadviazať spoluprácu i Vy, radi prídeme až k Vám. Na detailoch našej spolupráce sa s nami  môžete dohovoriť priamo v sídle našej firmy. To nájdete v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Sídlime vo veľkej kancelárskej budove BBC1 na rohu Plynárenskej a Prievozskej ulice – priestory našej spoločnosti nájdete na 7. poschodí bloku B. Priamo v budove je pre návštevy k dispozícii dostatok parkovacích miest, ale ak ste skôr priaznivcom verejnej dopravy, využiť môžete zastávku BBC1, ktorú nájdete takpovediac naproti nám. Prajeme šťastnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

DAC Consulting, spol. s r.o.

IČO: 36723894
DIČ: SK2022301017

Adresa:
Plynárenská 1
821 09 Bratislava – Ružinov

Telefón:
02/3211 4771

E-mail:
office@dacconsulting.sk

Web:
www.dacconsulting.sk